soartă Industrializa sfert autogol polonia escalada succesor fictiune

Bogdan Racovițan, dezastruos în play-off-ul Champions League

Polonia – România 3-1, în preliminariile CM 2018 | Federația Română de  Fotbal
Polonia – România 3-1, în preliminariile CM 2018 | Federația Română de Fotbal

Cupa Mondială 2022: Franţa a învins Polonia şi s-a calificat în sferturi.  Giroud a devenit cel mai bun marcator din istoria țării | Digi24
Cupa Mondială 2022: Franţa a învins Polonia şi s-a calificat în sferturi. Giroud a devenit cel mai bun marcator din istoria țării | Digi24

Racovițan și-a dat autogol! Rakow, start de coșmar în play-off-ul UCL.  Video - Fanatik.ro
Racovițan și-a dat autogol! Rakow, start de coșmar în play-off-ul UCL. Video - Fanatik.ro

VIDEO Faza zilei: Autogol incredibil de la jumătatea terenului în Polonia

Transferurile Rapidului, la pământ! Un mare minus și două autogoluri care  au declanșat isteria în Giulești
Transferurile Rapidului, la pământ! Un mare minus și două autogoluri care au declanșat isteria în Giulești

Polonia - Slovacia 1-2 la Euro 2020. Slovacii profită de un autogol, o  eliminare și un Lewandowski inexistent | Observatornews.ro
Polonia - Slovacia 1-2 la Euro 2020. Slovacii profită de un autogol, o eliminare și un Lewandowski inexistent | Observatornews.ro

Euro 2020, Polonia-Slovacchia 1-2: Szczesny autogol, decide Skriniar

Bogdan Racovițan, nota 3 după ce și-a dat autogol

EURO 2016 | Polonia - Portugalia, 1-1 scor final. Portugalia se califică la  11 metri | Digi24
EURO 2016 | Polonia - Portugalia, 1-1 scor final. Portugalia se califică la 11 metri | Digi24

EURO 2016, primele jocuri din optimi: Autogol pentru galezi, penalty-uri  pentru polonezi şi prelungiri pentru
EURO 2016, primele jocuri din optimi: Autogol pentru galezi, penalty-uri pentru polonezi şi prelungiri pentru

POLONIA - SENEGAL 1-2 CUPA MONDIALA 2018 | Un autogol si un gol ciudat au  facut diferenta! Prima victorie a unei echipe africane la Cupa Mondiala |  Sport.ro
POLONIA - SENEGAL 1-2 CUPA MONDIALA 2018 | Un autogol si un gol ciudat au facut diferenta! Prima victorie a unei echipe africane la Cupa Mondiala | Sport.ro

Polonia, primii pași concreți pentru boicotarea meciului cu Rusia: „E  timpul să trecem la fapte”. Ce a transmis Robert Lewandowski - Playsport
Polonia, primii pași concreți pentru boicotarea meciului cu Rusia: „E timpul să trecem la fapte”. Ce a transmis Robert Lewandowski - Playsport

Surpriză mare în LaLiga - Real Madrid, răpusă de un autogol - HotNews.ro

Cu Daniel Boloca integralist, Sassuolo i-a dat 4 goluri lui Juventus.  Autogol FABULOS al lui Gatti
Cu Daniel Boloca integralist, Sassuolo i-a dat 4 goluri lui Juventus. Autogol FABULOS al lui Gatti

Slovacia a învins Polonia. Polonezul Szczesny e primul portar care-și dă  autogol la Euro 2020
Slovacia a învins Polonia. Polonezul Szczesny e primul portar care-și dă autogol la Euro 2020

Surpriza la Campionatul European de fotbal - Slovacia a învins Polonia

VIDEO Faza zilei: Autogol incredibil de la jumătatea terenului în Polonia -  HotNews.ro
VIDEO Faza zilei: Autogol incredibil de la jumătatea terenului în Polonia - HotNews.ro

Szczesny, sfortunato autogol in Polonia-Slovacchia

Premieră la EURO 2020. Polonezul Szczesny, primul portar care reuşeşte un  autogol la Campionatul European. Cum s-a încheiat Polonia – Slovacia VIDEO  | adevarul.ro
Premieră la EURO 2020. Polonezul Szczesny, primul portar care reuşeşte un autogol la Campionatul European. Cum s-a încheiat Polonia – Slovacia VIDEO | adevarul.ro

Cupa Mondială 2018. Senegalul a învins surprinzător Polonia cu 2-1 -  Stirileprotv.ro
Cupa Mondială 2018. Senegalul a învins surprinzător Polonia cu 2-1 - Stirileprotv.ro

A dat-o ca Bănel Nicoliţă! Valerică Găman, autogol incredibil în CFR Cluj -  Universitatea Craiova. S-a aruncat pe gazon când a văzut ce a făcut -  Antena Sport
A dat-o ca Bănel Nicoliţă! Valerică Găman, autogol incredibil în CFR Cluj - Universitatea Craiova. S-a aruncat pe gazon când a văzut ce a făcut - Antena Sport

Fotbal - CM 2022: Franţa a învins Polonia (3-1) şi s-a calificat în  sferturile de finală | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal - CM 2022: Franţa a învins Polonia (3-1) şi s-a calificat în sferturile de finală | AGERPRES • Actualizează lumea.

Moment fără precedent! Wojciech Szczesny, primul portar care își dă autogol  la Campionatul European
Moment fără precedent! Wojciech Szczesny, primul portar care își dă autogol la Campionatul European