Home

asistenţă Stâlp subţire cele mai multe turnee de tenis castigate necesităţile om de stiinta zero

Novak Djokovic, campion la US Open 2023. Record istoric egalat în tenis: 24  de turnee de Grand Slam câștigate - Antena Sport
Novak Djokovic, campion la US Open 2023. Record istoric egalat în tenis: 24 de turnee de Grand Slam câștigate - Antena Sport

Wimbledon: Pedro Cachin vs Novak Djokovic - Sârbul vizează recordul lui  Roger Federer la Londra - HotNews.ro
Wimbledon: Pedro Cachin vs Novak Djokovic - Sârbul vizează recordul lui Roger Federer la Londra - HotNews.ro

Cel mai bun tenismen din istorie?! Novak Djokovic, campion pentru a treia  oara consecutiv la Wimbledon si pentru a 20-a oara intr-un turneu de mare  slem | Sport.ro
Cel mai bun tenismen din istorie?! Novak Djokovic, campion pentru a treia oara consecutiv la Wimbledon si pentru a 20-a oara intr-un turneu de mare slem | Sport.ro

Cele mai importante turnee de tenis din lume | Antena 1

Cine a câștigat cele mai multe turnee de Grand Slam? Cei mai buni jucători  din lume ce au scris istoria tenisului - LIFE.ro
Cine a câștigat cele mai multe turnee de Grand Slam? Cei mai buni jucători din lume ce au scris istoria tenisului - LIFE.ro

Chris Evert o desfiinţează pe una dintre rivalele Serenei:

TOPUL sportivilor cu cele mai multe turnee de Grand Slam. Cum a evoluat  lupta Federer – Nadal – Djokovic
TOPUL sportivilor cu cele mai multe turnee de Grand Slam. Cum a evoluat lupta Federer – Nadal – Djokovic

Informatii si statistici utile despre primul mare slem al anului, turneul  din Australia! - Unibet Blog RO
Informatii si statistici utile despre primul mare slem al anului, turneul din Australia! - Unibet Blog RO

La 16 ani, un tenismen roman a fost ales cel mai bun jucator din Europa!  Povestea incredibila a pustiului care a castigat 7 turnee in 2017! |  Sportivity.ro
La 16 ani, un tenismen roman a fost ales cel mai bun jucator din Europa! Povestea incredibila a pustiului care a castigat 7 turnee in 2017! | Sportivity.ro

Atestat informatica Turneul de tenis de la Wimbledon | Atestat informatica  Html
Atestat informatica Turneul de tenis de la Wimbledon | Atestat informatica Html

A fost actualizat clasamentul "turneelor mari" câștigate în ATP. Diferența  dintre Djokovic, Nadal și Federer - Eurosport
A fost actualizat clasamentul "turneelor mari" câștigate în ATP. Diferența dintre Djokovic, Nadal și Federer - Eurosport

Federer a dat verdictul: "Nadal și Djokovic vor câștiga mai multe Grand  Slamuri decât mine" - Eurosport
Federer a dat verdictul: "Nadal și Djokovic vor câștiga mai multe Grand Slamuri decât mine" - Eurosport

Andrei Horoba, primele turnee de tenis de câmp câştigate sub culorile  Gloriei! | Răsunetul
Andrei Horoba, primele turnee de tenis de câmp câştigate sub culorile Gloriei! | Răsunetul

Andreea Mitu a câştigat turneul de tenis de la Praga, cel mai important  trofeu din cariera ei | Observatornews.ro
Andreea Mitu a câştigat turneul de tenis de la Praga, cel mai important trofeu din cariera ei | Observatornews.ro

Care sunt turneele de Grand Slam din tenis - cluju.ro

Ce trebuie sa stii despre turneele de Grand Slam - Monitorul de Botoșani

Rafael Nadal: "Novak Djokovic poate câștiga toate cele patru turnee de  Grand Slam în acest an" - Eurosport
Rafael Nadal: "Novak Djokovic poate câștiga toate cele patru turnee de Grand Slam în acest an" - Eurosport

Topul celor mai bine plătiţi jucători de tenis din lume - Forbes.ro

Djokovic stabilește record după record! Sârbul, peste cele mai bune sezoane  ale lui McEnroe și Federer la număr de puncte câștigate. Tenisul masculin  românesc, tot mai invizibil în ATP la simplu
Djokovic stabilește record după record! Sârbul, peste cele mai bune sezoane ale lui McEnroe și Federer la număr de puncte câștigate. Tenisul masculin românesc, tot mai invizibil în ATP la simplu

Djokovic a câştigat turneul ATP de la Adelaide după ce a salvat o minge de  meci
Djokovic a câştigat turneul ATP de la Adelaide după ce a salvat o minge de meci

Roger Federer: Anuntul privind REVENIREA Asteptata de Toti Fanii Tenisului  | iDevice.ro
Roger Federer: Anuntul privind REVENIREA Asteptata de Toti Fanii Tenisului | iDevice.ro

Nadal - 2 = Djokovic & Federer | Cum arată clasamentul all-time al  titlurilor de mare șlem câștigate, după Roland Garros 2022 | Sport.ro
Nadal - 2 = Djokovic & Federer | Cum arată clasamentul all-time al titlurilor de mare șlem câștigate, după Roland Garros 2022 | Sport.ro

AVANCRONICA US OPEN 2019 | Cel mai imprevizibil turneu de Grand Slam din  acest an pe tabloul feminin! Cine e in forma si are mari sanse la trofeu:  situatia Simonei Halep | Sport.ro
AVANCRONICA US OPEN 2019 | Cel mai imprevizibil turneu de Grand Slam din acest an pe tabloul feminin! Cine e in forma si are mari sanse la trofeu: situatia Simonei Halep | Sport.ro

Replica lui Novak Djokovic, dupa ce Rafael Nadal a spus ca este obsedat sa castige  mai multe Grand Slam-uri: "Nu stiu cum gandeste Rafa, are dreptul la  opinie." | Sport.ro
Replica lui Novak Djokovic, dupa ce Rafael Nadal a spus ca este obsedat sa castige mai multe Grand Slam-uri: "Nu stiu cum gandeste Rafa, are dreptul la opinie." | Sport.ro