Home

ostatic Paradox Nemulţumit cu latul pe dos exilare Vizibil arc

Rapid Viena - FCSB 3-1, în Play-off-ul Ligii Europa. Gigi Becali: ”Ne  Calificăm La București. Asta Nu-i Echipă Să Ne Bată” | Libertatea
Rapid Viena - FCSB 3-1, în Play-off-ul Ligii Europa. Gigi Becali: ”Ne Calificăm La București. Asta Nu-i Echipă Să Ne Bată” | Libertatea

Cristiano Ronaldo, 800 de goluri în carieră! Bornă ISTORICĂ pentru starul  lui Manchester United, în derby-ul de senzație cu Arsenal - Antena Sport
Cristiano Ronaldo, 800 de goluri în carieră! Bornă ISTORICĂ pentru starul lui Manchester United, în derby-ul de senzație cu Arsenal - Antena Sport

Champions League | Barcelona, distrusă de Benfica, scor 0-3! Bayern,  spectacol sub ochii lui Lucescu: 5-0 cu Dinamo Kiev! Juventus a bătut-o pe  Chelsea cu 1-0. Manchester United, 2-1 cu Villarreal - Playsport
Champions League | Barcelona, distrusă de Benfica, scor 0-3! Bayern, spectacol sub ochii lui Lucescu: 5-0 cu Dinamo Kiev! Juventus a bătut-o pe Chelsea cu 1-0. Manchester United, 2-1 cu Villarreal - Playsport

Stiri Arad · Special Arad - specialarad.ro

Fotbal: România, surclasată de Elveţia cu 5-0, în meci amical al  selecţionatelor Under-20 | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: România, surclasată de Elveţia cu 5-0, în meci amical al selecţionatelor Under-20 | AGERPRES • Actualizează lumea.

Iscoada
Iscoada

Rică Răducanu a dat gol din ofsaid. Povestea unui meci antologic -  Giulesteanul.ro
Rică Răducanu a dat gol din ofsaid. Povestea unui meci antologic - Giulesteanul.ro

SuperLiga: U Cluj 2-1 FC Steaua. Comedia gafelor | FCSTEAUA.RO

Ungaria U21 - Germania U21 0-3 » Maghiarii, zdrobiți în primul meci de la  EURO
Ungaria U21 - Germania U21 0-3 » Maghiarii, zdrobiți în primul meci de la EURO

Sportul nemțean de performanță

VIDEO Succes dramatic pentru FCSB! Dumiter a marcat în minutul 90+4 şi a  adus victoria cu FC Argeş, scor 3-2
VIDEO Succes dramatic pentru FCSB! Dumiter a marcat în minutul 90+4 şi a adus victoria cu FC Argeş, scor 3-2

Dinamo - Unirea Constanța 6-0 » „Câinii” au făcut scor pe „Arcul de  Triumf”. Cum arată clasamentul din Liga 2
Dinamo - Unirea Constanța 6-0 » „Câinii” au făcut scor pe „Arcul de Triumf”. Cum arată clasamentul din Liga 2

Întors pe dos (film) - Wikipedia

VIDEO Croația - Mexic 1-3. 3 goluri primite în 10 minute! Olanda - Mexic în  optimi
VIDEO Croația - Mexic 1-3. 3 goluri primite în 10 minute! Olanda - Mexic în optimi

Lionel Messi nu este om". Argentinianul a făcut show și i-a impresionat pe  americani cu două goluri și o pasă decisivă - Eurosport
Lionel Messi nu este om". Argentinianul a făcut show și i-a impresionat pe americani cu două goluri și o pasă decisivă - Eurosport

Pustai, cu Pandurii ce-ai avut? Pandurii - Steaua 1-1

CSM Slatina pierde ultimul meci, de pe teren propriu, din Liga a II-a.  „Le-am făcut cadou golurile” | Gazeta Nouă
CSM Slatina pierde ultimul meci, de pe teren propriu, din Liga a II-a. „Le-am făcut cadou golurile” | Gazeta Nouă

VIDEO şi FOTO Pandurii - Fiorentina 1-2 » Matos şi Borja Valero au întors  meciul în ultimele minute
VIDEO şi FOTO Pandurii - Fiorentina 1-2 » Matos şi Borja Valero au întors meciul în ultimele minute

Aug sep-2009 | PDF

VIDEO & SONDAJ Care a fost cel mai frumos gol din weekend? Balotelli şi  Ibra se bat pentru premiu
VIDEO & SONDAJ Care a fost cel mai frumos gol din weekend? Balotelli şi Ibra se bat pentru premiu

U Cluj - CFR Cluj 1-2 REZUMAT VIDEO / CFR este peste U Cluj - Ştiri de Cluj