Home

sovietic montaj Premisă finala tenis madrid ora Echivalent Brad Instrucțiuni

Dominant! Carlos Alcaraz l-a învins într-o oră pe Alexander Zverev și a  câștigat titlul la Madrid! Recordul stabilit
Dominant! Carlos Alcaraz l-a învins într-o oră pe Alexander Zverev și a câștigat titlul la Madrid! Recordul stabilit

Carlos Alcaraz - Jann-Lennard Struff, finala de la Madrid! Partida e pe  Eurosport 2 de la ora 19:30 - Eurosport
Carlos Alcaraz - Jann-Lennard Struff, finala de la Madrid! Partida e pe Eurosport 2 de la ora 19:30 - Eurosport

Când se joacă Simona Halep - Elise Mertens, la WTA Madrid: ziua, ora și  program TV
Când se joacă Simona Halep - Elise Mertens, la WTA Madrid: ziua, ora și program TV

Mutua Madrid Open 2022. Tot ce trebuie să știi despre competiția din  Spania: Swiatek s-a retras din turneu | Sport.ro
Mutua Madrid Open 2022. Tot ce trebuie să știi despre competiția din Spania: Swiatek s-a retras din turneu | Sport.ro

S-a stabilit finala masculină a turneului de la Madrid!

Simona Halep a învins-o pe Cori Gauff și s-a calificat în sferturile de  finală ale turneului de la Madrid | Digi24
Simona Halep a învins-o pe Cori Gauff și s-a calificat în sferturile de finală ale turneului de la Madrid | Digi24

Carlos Alcaraz - Jan Lennard Struff - finala Madrid! Germanul a bifat o  premieră în istoria tenisului - Eurosport
Carlos Alcaraz - Jan Lennard Struff - finala Madrid! Germanul a bifat o premieră în istoria tenisului - Eurosport

Când se joacă Simona Halep – Cori Gauff, meciul din optimile de finală de  la Madrid Open 2022. Organizatorii au anunţat ora de start - Antena Sport
Când se joacă Simona Halep – Cori Gauff, meciul din optimile de finală de la Madrid Open 2022. Organizatorii au anunţat ora de start - Antena Sport

Tenis: Irina Begu s-a calificat în sferturile de finală la Madrid (WTA) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Irina Begu s-a calificat în sferturile de finală la Madrid (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Madrid Open 2023. Carlos Alcaraz și-a păstrat trofeul după o finală nebună  cu un lucky loser - Fanatik.ro
Madrid Open 2023. Carlos Alcaraz și-a păstrat trofeul după o finală nebună cu un lucky loser - Fanatik.ro

Câți bani a câștigat Irina Begu pentru calificarea în sferturile de finală  la Madrid Open. S-a stabilit ora de start a meciului cu Maria Sakkari.  Update - Fanatik.ro
Câți bani a câștigat Irina Begu pentru calificarea în sferturile de finală la Madrid Open. S-a stabilit ora de start a meciului cu Maria Sakkari. Update - Fanatik.ro

Tenis Tracker: Carlos Alcaraz, din nou în finala turneului ATP Madrid |  Flashscore.ro
Tenis Tracker: Carlos Alcaraz, din nou în finala turneului ATP Madrid | Flashscore.ro

VIDEO Jessica Pegula, în finală la WTA Madrid - HotNews.ro

Irina Begu a aflat cu cine joacă în sferturi la Madrid! Duel dificil la  Caja Magica pentru româncă - Eurosport
Irina Begu a aflat cu cine joacă în sferturi la Madrid! Duel dificil la Caja Magica pentru româncă - Eurosport

Irina Begu - Maria Sakkari, în sferturile de finală de la Madrid. Begu e  condusă la directe - Antena Sport
Irina Begu - Maria Sakkari, în sferturile de finală de la Madrid. Begu e condusă la directe - Antena Sport

Când joacă Simona Halep în finala de la Madrid

Irina Begu s-a calificat în sferturile de finală ale turneului WTA de la  Madrid
Irina Begu s-a calificat în sferturile de finală ale turneului WTA de la Madrid

La ce oră joacă Simona Halep meciul cu Cori Gauff în optimi la Madrid

Iga Swiatek și Aryna Sabalenka, calificate în finala de la Madrid! A doua  confruntare directă din ultima lună între cele două - Antena Sport
Iga Swiatek și Aryna Sabalenka, calificate în finala de la Madrid! A doua confruntare directă din ultima lună între cele două - Antena Sport

Irina Begu, OUT în sferturi de la Madrid! Maria Sakkari a învins-o în 3  seturi, după aproape 3 ore de joc - Eurosport
Irina Begu, OUT în sferturi de la Madrid! Maria Sakkari a învins-o în 3 seturi, după aproape 3 ore de joc - Eurosport

La Madrid iese mereu cu scandal | RFI Mobile

Ons Jabeur e în marea finală la Madrid! Parcurs fabulos pentru jucătoarea  care a eliminat-o pe Simona Halep - Eurosport
Ons Jabeur e în marea finală la Madrid! Parcurs fabulos pentru jucătoarea care a eliminat-o pe Simona Halep - Eurosport