Home

homosexual Acasă Lor jocuri fotbal penalty spania putin domnișoară Parlament

Campionatul Mondial din Qatar: Brazilia, spectacol contra Coreei de Sud.  Croația, calificare la penalty-uri
Campionatul Mondial din Qatar: Brazilia, spectacol contra Coreei de Sud. Croația, calificare la penalty-uri

Incredibil! Portarul Angliei știa că va apăra un penalty în finala U21. Ce  le-a spus colegilor înainte de meci - Eurosport
Incredibil! Portarul Angliei știa că va apăra un penalty în finala U21. Ce le-a spus colegilor înainte de meci - Eurosport

România - Spania 1-2, în preliminariile EURO 2020. Tricolorii au ratat  ocazii monumentale în prelungiri
România - Spania 1-2, în preliminariile EURO 2020. Tricolorii au ratat ocazii monumentale în prelungiri

Spania - Polonia 1-1. Spania ratează un penalty și șansa de a câștiga  primul său meci la EURO 2020
Spania - Polonia 1-1. Spania ratează un penalty și șansa de a câștiga primul său meci la EURO 2020

Marocanii reușesc o calificare istorică în sferturi, după ce elimină Spania  la penalty-uri | Flashscore.ro
Marocanii reușesc o calificare istorică în sferturi, după ce elimină Spania la penalty-uri | Flashscore.ro

Scandal mare în Spania! Arbitrul VAR, Pol van Boekel, a dictat penalty  pentru Roma, după ce a privat Barcelona de un 11 m
Scandal mare în Spania! Arbitrul VAR, Pol van Boekel, a dictat penalty pentru Roma, după ce a privat Barcelona de un 11 m

Eroii Africii! Marocanii sunt în sferturi! Spania, trimisă acasă după un  meci dramatic decis la penalty-uri!
Eroii Africii! Marocanii sunt în sferturi! Spania, trimisă acasă după un meci dramatic decis la penalty-uri!

Maroc a eliminat Spania la penalty-uri și s-a calificat în sferturile  Campionatului Mondial - Lumea Presei
Maroc a eliminat Spania la penalty-uri și s-a calificat în sferturile Campionatului Mondial - Lumea Presei

Tricolorii mici au fost învinși de Spania cu 3-0, în meciul de debut la  Campionatul European de Fotbal U 21. Competiția este transmisă în direct la  TVR
Tricolorii mici au fost învinși de Spania cu 3-0, în meciul de debut la Campionatul European de Fotbal U 21. Competiția este transmisă în direct la TVR

Scandal uriaș în Spania! Presa catalană a „explodat” după ce arbitrul VAR  care a refuzat penalty Barcei a dictat henț în AS Roma - Betis | Sport.ro
Scandal uriaș în Spania! Presa catalană a „explodat” după ce arbitrul VAR care a refuzat penalty Barcei a dictat henț în AS Roma - Betis | Sport.ro

Spania moare la penalty-uri!" Reacțiile presei iberice după eliminarea  echipei lui Luis Enrique din optimi la Mondial - Eurosport
Spania moare la penalty-uri!" Reacțiile presei iberice după eliminarea echipei lui Luis Enrique din optimi la Mondial - Eurosport

Vamos a Kiev". Spania îşi va apăra titlul după ce a trecut de Portugalia,  după loteria penalty-urilor, în semifinalele Euro 2012
Vamos a Kiev". Spania îşi va apăra titlul după ce a trecut de Portugalia, după loteria penalty-urilor, în semifinalele Euro 2012

EURO 2020. Prima semifinală a fost decisă la penalty-uri! Italia își  așteaptă adversara - Eurosport
EURO 2020. Prima semifinală a fost decisă la penalty-uri! Italia își așteaptă adversara - Eurosport

Spania a fost eliminată de Maroc, la penalty-uri, în optimile de finală ale  Campionatului Mondial
Spania a fost eliminată de Maroc, la penalty-uri, în optimile de finală ale Campionatului Mondial

PENALTY SHOOTERS 2 joc online | POMU Jocuri

Spania A Câștigat Finala Campionatului Mondial De Fotbal Feminin. Victorie  La Limită în Fața Angliei | Libertatea
Spania A Câștigat Finala Campionatului Mondial De Fotbal Feminin. Victorie La Limită în Fața Angliei | Libertatea

Spania a câștigat în premieră Cupa Mondială de fotbal feminin. Victorie  spectaculoasă împotriva Angliei
Spania a câștigat în premieră Cupa Mondială de fotbal feminin. Victorie spectaculoasă împotriva Angliei

Presa din Spania, la pământ după înfrângerea șoc cu Maroc

Maroc se califică în sferturile de finală la Mondial după ce a eliminat  Spania la penalty-uri
Maroc se califică în sferturile de finală la Mondial după ce a eliminat Spania la penalty-uri

Editorial Cornel Dinu. Optimile CM Qatar 2022, între „jocuri” și surprize.  Germania acasă, Spania, Franța, Portugalia și Brazilia bătute, încurcate  mai sunt și căile fotbalului mondial - Fanatik.ro
Editorial Cornel Dinu. Optimile CM Qatar 2022, între „jocuri” și surprize. Germania acasă, Spania, Franța, Portugalia și Brazilia bătute, încurcate mai sunt și căile fotbalului mondial - Fanatik.ro

Italia E Prima Finalistă De La Euro, După Ce A învins Spania La Penalty-uri  | Libertatea
Italia E Prima Finalistă De La Euro, După Ce A învins Spania La Penalty-uri | Libertatea

Penalty-ul dictat de Colțescu la Farul - FCSB 0-1, contestat de oamenii de  fotbal | SuperLiga | iAM SPORT
Penalty-ul dictat de Colțescu la Farul - FCSB 0-1, contestat de oamenii de fotbal | SuperLiga | iAM SPORT

Spania - Rusia, meci decis de ruleta rusească. Ibericii merg acasă după o  înfruntare în care au
Spania - Rusia, meci decis de ruleta rusească. Ibericii merg acasă după o înfruntare în care au

Spania - Italia, prima semifinală a EURO 2020. Squadra Azzurra a învins  Belgia cu 2-1 | Digi24
Spania - Italia, prima semifinală a EURO 2020. Squadra Azzurra a învins Belgia cu 2-1 | Digi24