Home

poziţie temperatura origine meci live steaua dinamo Anonim În al doilea rând îndoit

Dinamo-Steaua 2-1. Incidente violente după meci. Jandarmii au intervenit în  forță pe teren
Dinamo-Steaua 2-1. Incidente violente după meci. Jandarmii au intervenit în forță pe teren

REZUMAT | Dinamo - CSA Steaua 1-2. Derby încins pe Arena Națională - YouTube

Atac frontal la adresa CSA Steaua după arbitrajul din meciul cu Dinamo!

Reacție tranșantă înaintea meciului Dinamo - Steaua. „Eternul derby l-am  avut în ultimii ani, în prima ligă!”
Reacție tranșantă înaintea meciului Dinamo - Steaua. „Eternul derby l-am avut în ultimii ani, în prima ligă!”

LIVE VIDEO | Dinamo - FCSB, duminică, de la 20:45. Urmăreşte aici meciul!

900 de jandarmi mobilizați pentru meciul Steaua-Dinamo. Mai mulți suporteri  s-au luat la bătaie și au fost duși la poliție | Digi24
900 de jandarmi mobilizați pentru meciul Steaua-Dinamo. Mai mulți suporteri s-au luat la bătaie și au fost duși la poliție | Digi24

Dinamo - Steaua 3-0! Ghezali, Giafer și Bani i-au „mitraliat” pe  „militari”! „Câinii” încă speră la promovarea directă | Sport.ro
Dinamo - Steaua 3-0! Ghezali, Giafer și Bani i-au „mitraliat” pe „militari”! „Câinii” încă speră la promovarea directă | Sport.ro

Ternul derby! CSA Steaua întoarce scorul în faţa celor de la Dinamo şi  câştigă prin golul marcat de Chipirliu - Fanatik.ro
Ternul derby! CSA Steaua întoarce scorul în faţa celor de la Dinamo şi câştigă prin golul marcat de Chipirliu - Fanatik.ro

Live FCSB - Dinamo | SUPERLIGA - RUNDA 2 LIVE PELUZA NORD - YouTube

Meciul Steaua-Dinamo, întrerupt după ce fanii au aruncat torțe pe teren.  Jandarmeria a anunțat că au fost întocmite 10 dosare penale | Digi24
Meciul Steaua-Dinamo, întrerupt după ce fanii au aruncat torțe pe teren. Jandarmeria a anunțat că au fost întocmite 10 dosare penale | Digi24

FCSB - Dinamo 2-1 | Coman + Olaru = K.O.! Vicecampioana a tremurat pe final  de derby după golul lui Gregorio | Sport.ro
FCSB - Dinamo 2-1 | Coman + Olaru = K.O.! Vicecampioana a tremurat pe final de derby după golul lui Gregorio | Sport.ro

VIDEO Steaua-Dinamo 1-1. Campionii au salvat un punct în ultimele minute!  Grigore și Keșeru au decis derby-ul
VIDEO Steaua-Dinamo 1-1. Campionii au salvat un punct în ultimele minute! Grigore și Keșeru au decis derby-ul

LIVE VIDEO Steaua – Dinamo la TV ONLINE: Digi Sport 1, Telekom, Look TV

Steaua - Dinamo, pentru a doua oară în Liga 2

Remus Răureanu, opinie drastică înaintea derby-ului din Liga 2: „Meci pe  jumătate amical, în care Steaua joacă doar ca s-o încurce pe Dinamo!”
Remus Răureanu, opinie drastică înaintea derby-ului din Liga 2: „Meci pe jumătate amical, în care Steaua joacă doar ca s-o încurce pe Dinamo!”

Steaua - Dinamo, live pe PlaySport de la ora 19:00

CSC 1599 SELIMBAR 3-2 STEAUA BUCURESTI MECI LIVE LIGA 2 - YouTube

LIVE STEAUA - DINAMO. VIDEO ONLINE DIGI SPORT. Primul derby fără ”Steaua”

Derby-ul Steaua-Dinamo, cel mai urmărit meci de pe Look TV de până acum.  Câţi români s-au uitat
Derby-ul Steaua-Dinamo, cel mai urmărit meci de pe Look TV de până acum. Câţi români s-au uitat

Atmosferă de vis la derby-ul CSA Steaua - Dinamo! Fanii "câinilor" au  pregătit o coregrafie specială - Antena Sport
Atmosferă de vis la derby-ul CSA Steaua - Dinamo! Fanii "câinilor" au pregătit o coregrafie specială - Antena Sport

CSA Steaua - Dinamo 2-0! „Militarii” revin pe primul loc în Liga 2!  Chipirliu, eroul meciului! | Sport.ro
CSA Steaua - Dinamo 2-0! „Militarii” revin pe primul loc în Liga 2! Chipirliu, eroul meciului! | Sport.ro