Home

Acolo apus de soare Jalnic romania u21 finlanda u21 mijloace Flata Împrumuta

David Miculescu, magistral! România U21 - Finlanda U21 2-1! Răsturnare de  situație în ultimele minute | Sport.ro
David Miculescu, magistral! România U21 - Finlanda U21 2-1! Răsturnare de situație în ultimele minute | Sport.ro

ROMÂNIA U21-FINLANDA U21. Tricolorii mici se dezlănțuie și câștigă meciul  cu 4-1 - Stirileprotv.ro
ROMÂNIA U21-FINLANDA U21. Tricolorii mici se dezlănțuie și câștigă meciul cu 4-1 - Stirileprotv.ro

PRO TV - PROTVPLUS.RO transmite gratuit meciul România U21 - Finlanda U21,  de la ora 19:30
PRO TV - PROTVPLUS.RO transmite gratuit meciul România U21 - Finlanda U21, de la ora 19:30

ROMÂNIA U21 - FINLANDA U21 4-1 // VIDEO Tricolorii lui Mirel Rădoi au  același obiectiv: „Așteptăm cu nerăbdare să fim acolo”
ROMÂNIA U21 - FINLANDA U21 4-1 // VIDEO Tricolorii lui Mirel Rădoi au același obiectiv: „Așteptăm cu nerăbdare să fim acolo”

România U21 - Finlanda U21 2-1. FA-BU-LOS! Puștii lui Florin Bratu,  victorie spectaculoasă! “Micii tricolori” au reușit remontada în ultimele  minute, prin Daniel Birligea și David Miculescu - Antena Sport
România U21 - Finlanda U21 2-1. FA-BU-LOS! Puștii lui Florin Bratu, victorie spectaculoasă! “Micii tricolori” au reușit remontada în ultimele minute, prin Daniel Birligea și David Miculescu - Antena Sport

Entuziasm după victoria României U21: "Debut de vis pe Arcul de Triumf". Ce  spune Florin Bratu | Sport.ro
Entuziasm după victoria României U21: "Debut de vis pe Arcul de Triumf". Ce spune Florin Bratu | Sport.ro

ROMÂNIA U21 - FINLANDA U21 4-1 // VIDEO Valentin Mihăilă, dedicație de  suflet la final: „Încerci să uiți cât mai repede, dar este foarte dificil”
ROMÂNIA U21 - FINLANDA U21 4-1 // VIDEO Valentin Mihăilă, dedicație de suflet la final: „Încerci să uiți cât mai repede, dar este foarte dificil”

Romania U21 vs Finland U21 rezultate live, H2H și echipe de start |  Sofascore
Romania U21 vs Finland U21 rezultate live, H2H și echipe de start | Sofascore

Finlanda U21 - România U21 1-3. Adrian Mutu, debut cu victorie în  preliminariile EURO 2021
Finlanda U21 - România U21 1-3. Adrian Mutu, debut cu victorie în preliminariile EURO 2021

România U21 - Finlanda U21 4-1. "Tricolorii" mici trec în fruntea grupei,  după o nouă evoluţie entuziasmantă
România U21 - Finlanda U21 4-1. "Tricolorii" mici trec în fruntea grupei, după o nouă evoluţie entuziasmantă

România U21 - Finlanda U21 2-1 | Echipa lui Florin Bratu a revenit  incredibil pe final - Eurosport
România U21 - Finlanda U21 2-1 | Echipa lui Florin Bratu a revenit incredibil pe final - Eurosport

REZUMAT | Finlanda U21 - România U21 1-3 - YouTube

România U21 - Finlanda U21 2-1. Victorie superbă a ”tricolorilor mici”,  după ce în minutul 87 erau conduși
România U21 - Finlanda U21 2-1. Victorie superbă a ”tricolorilor mici”, după ce în minutul 87 erau conduși

Dinu Gheorghe, avertisment după România U21 - Finlanda U21

Finlanda U21 - România U21 1-3. Ce debut pentru Mutu! Vlad a fost imperial,  Olaru, Mihăilă și Ciobanu au marcat superb
Finlanda U21 - România U21 1-3. Ce debut pentru Mutu! Vlad a fost imperial, Olaru, Mihăilă și Ciobanu au marcat superb

România U21 va juca în Giulești și la Sibiu în preliminariile EURO 2025!  Condiții speciale la meciul cu Armenia - Eurosport
România U21 va juca în Giulești și la Sibiu în preliminariile EURO 2025! Condiții speciale la meciul cu Armenia - Eurosport

România – Finlanda U21 se joacă pe Municipal. S-au scos la vânzare  biletele: 15 lei, cel
România – Finlanda U21 se joacă pe Municipal. S-au scos la vânzare biletele: 15 lei, cel

Romania U21 - Finlanda U21 - Amical - 25 mar 2022

România U21 a învins Finlanda U21 în deplasare, iar Mutu debutează cu o  victorie clară ca selecționer | Digi24
România U21 a învins Finlanda U21 în deplasare, iar Mutu debutează cu o victorie clară ca selecționer | Digi24

Finlanda U21 - România U21, 1-3. Victorie pentru Mutu, în primul său meci  ca selecționer al echipei de tineret - Stirileprotv.ro
Finlanda U21 - România U21, 1-3. Victorie pentru Mutu, în primul său meci ca selecționer al echipei de tineret - Stirileprotv.ro

Uniti sub tricolor - Bilete Romania U21 - Finlanda U21 S-au pus in vanzare  biletele pentru urmatorul meci al nationalei de tineret, partida care se va  juca pe 14 noiembrie (joia viitoare),
Uniti sub tricolor - Bilete Romania U21 - Finlanda U21 S-au pus in vanzare biletele pentru urmatorul meci al nationalei de tineret, partida care se va juca pe 14 noiembrie (joia viitoare),