Home

alee Renaştere forum săritori de aur Poștă Serie de timp A intelege

Constantin Popovici şi Cătălin Preda, medaliaţi cu aur şi argint la  sărituri în apă de la mare înălţime | Sport | Radio România Actualitați
Constantin Popovici şi Cătălin Preda, medaliaţi cu aur şi argint la sărituri în apă de la mare înălţime | Sport | Radio România Actualitați

Matti Nykanen, cel mai mare săritor cu schiurile din istorie

Pandantiv din aur galben 375 - doi delfini săritori în două culori,  suprafață netedă convexă | Bijuterii Eshop
Pandantiv din aur galben 375 - doi delfini săritori în două culori, suprafață netedă convexă | Bijuterii Eshop

Constantin Popovici şi Cătălin Preda au obţinut aur şi argint în proba de  sărituri de la mare înălţime la Europene - Stirileprotv.ro
Constantin Popovici şi Cătălin Preda au obţinut aur şi argint în proba de sărituri de la mare înălţime la Europene - Stirileprotv.ro

Au sărit de pe Opera din Copenhaga! Aur și argint pentru Constantin  Popovici și Cătălin Preda în etapa a treia din Seria Mondială Red Bull  Cliff Diving | Sport.ro
Au sărit de pe Opera din Copenhaga! Aur și argint pentru Constantin Popovici și Cătălin Preda în etapa a treia din Seria Mondială Red Bull Cliff Diving | Sport.ro

Cercei din aur galben 14K - delfini lucioși săritori | Bijuterii Eshop

Medalie de Aur pentru sportivul CSM Bacău, în cadrul Campionatelor Mondiale  de Natație de la Fukuoka, la proba de sărituri în apă de la mare înălțime -  Bacau.NET
Medalie de Aur pentru sportivul CSM Bacău, în cadrul Campionatelor Mondiale de Natație de la Fukuoka, la proba de sărituri în apă de la mare înălțime - Bacau.NET

Pandantiv din aur - doi delfini săritori lucioși | Bijuterii Eshop

Venum Thunder Evo coardă de sărituri aur VENUM-04214-054 - Sportano.ro

Colier din argint placat cu aur cu un săritor cu schiurile - LUO

Constantin Popovici și Cătălin Preda, medaliați cu aur și argint la proba  de sărituri în apă de la mare înălțime la CE de la Roma
Constantin Popovici și Cătălin Preda, medaliați cu aur și argint la proba de sărituri în apă de la mare înălțime la CE de la Roma

Cei mai buni săritori din lume! Preda câștigă la Paris. Popovici e pe 3!

VIDEO Cehia a luat aurul la proba feminină pe echipe de sărituri cu  schiurile
VIDEO Cehia a luat aurul la proba feminină pe echipe de sărituri cu schiurile

Kamil Stoch câștigă "prima rundă" de la Bischofshofen și e favorit la  Vulturul de Aur - Dincolo de sport
Kamil Stoch câștigă "prima rundă" de la Bischofshofen și e favorit la Vulturul de Aur - Dincolo de sport

Cei mai buni săritori cu schiurile din lume vor concura între 16-18  septembrie la Cupa Mondială de Vară „Grand Prix” de la Râșnov
Cei mai buni săritori cu schiurile din lume vor concura între 16-18 septembrie la Cupa Mondială de Vară „Grand Prix” de la Râșnov

AUR SI ARGINT LA SARITURI IN APA DE LA INALTIME!!

O chinezoaică de 14 ani a realizat o performanță uriașă la Jocurile  Olimpice. 10 pe linie
O chinezoaică de 14 ani a realizat o performanță uriașă la Jocurile Olimpice. 10 pe linie

Constantin Popovici și Cătălin Preda au obținut medaliile de AUR și ARGINT  pentru România în proba de sărituri de la înălțime de la Campionatul  European
Constantin Popovici și Cătălin Preda au obținut medaliile de AUR și ARGINT pentru România în proba de sărituri de la înălțime de la Campionatul European

Kamil Stoch a câștigat pentru a treia oară „Vulturul de Aur” în Turneul  celor Patru Trambuline. Polonia și-a plasat trei oameni în Top 5
Kamil Stoch a câștigat pentru a treia oară „Vulturul de Aur” în Turneul celor Patru Trambuline. Polonia și-a plasat trei oameni în Top 5

Topul celor mai buni 10 săritori cu schiurile din istorie - Eurosport

Cercei din aur - iepuraș săritor lucios | Bijuterii Eshop

Un român e printre cei mai buni săritori de la mare înălţime din lume!  Cătălin Preda a cucerit aurul la Paris! VIDEO
Un român e printre cei mai buni săritori de la mare înălţime din lume! Cătălin Preda a cucerit aurul la Paris! VIDEO

VIDEO + FOTO: Aur și argint pentru România, la Campionatul Mondial.  Constantin Popovici și Cătălin Preda au dat lovitura: „Numai eu știu cât am  muncit"
VIDEO + FOTO: Aur și argint pentru România, la Campionatul Mondial. Constantin Popovici și Cătălin Preda au dat lovitura: „Numai eu știu cât am muncit"