Presa din Spania, uluită după ce România a îngenuncheat naționala lui  Prades: "Ce sfârșit crud!" - Eurosport
Presa din Spania, uluită după ce România a îngenuncheat naționala lui Prades: "Ce sfârșit crud!" - Eurosport

Spania spulberă România în ultimul meci al lui Contra la Națională

Ambasada României în Regatul Spaniei organizează întâlniri B2B, la Madrid,  pentru sprijinirea companiilor românești interesate de colaborări cu  parteneri spanioli / CECCAR Business Magazine
Ambasada României în Regatul Spaniei organizează întâlniri B2B, la Madrid, pentru sprijinirea companiilor românești interesate de colaborări cu parteneri spanioli / CECCAR Business Magazine

SPANIA - ROMANIA LIVE PRO TV FOTBAL PRELIMINARII EURO 2020 | iDevice.ro

Spania: IMPORTANT Anunt Oficial, Vesti PROASTE pentru Romania si Aderarea  la Schengen | iDevice.ro
Spania: IMPORTANT Anunt Oficial, Vesti PROASTE pentru Romania si Aderarea la Schengen | iDevice.ro

De ce este Spania - România la rugby un meci tensionat?

România U21 – Spania U21, 0-3 Defensiva tricoloră, făcută şah mat de  combinaţiile rapide ale spaniolilor. Ibericii, lecţie de fotbal pe Ghencea  - Playsport
România U21 – Spania U21, 0-3 Defensiva tricoloră, făcută şah mat de combinaţiile rapide ale spaniolilor. Ibericii, lecţie de fotbal pe Ghencea - Playsport

Final de preliminarii: Spania – România 5-0 | Federația Română de Fotbal

România - Spania, scor final! Partidă de totul sau nimic. Cum s-a terminat  meciul
România - Spania, scor final! Partidă de totul sau nimic. Cum s-a terminat meciul

Concurs pentru comunitatea românească din Spania: Creație logo 140 ani de  relații diplomatice România-Spania | AMBASADA ROMÂNIEI în Regatul Spaniei
Concurs pentru comunitatea românească din Spania: Creație logo 140 ani de relații diplomatice România-Spania | AMBASADA ROMÂNIEI în Regatul Spaniei

România - Spania 1-2, în preliminariile EURO 2020. Tricolorii au ratat  ocazii monumentale în prelungiri
România - Spania 1-2, în preliminariile EURO 2020. Tricolorii au ratat ocazii monumentale în prelungiri

Romania U21 - Spania U21 - Friendly match - 23 sept 2022

Video | România - Spania 0-0. "Tricolorii", egalii campioanei Europei.  Ocazii mari Stanciu şi Andone
Video | România - Spania 0-0. "Tricolorii", egalii campioanei Europei. Ocazii mari Stanciu şi Andone

Repatriere decedati Spania – Romania

Transport Spania - Romania si Retur

Presa din Spania, după ce ibericii au învins România U21

Au văzut destul. Ce s-a întâmplat în minutul 85 al meciului România U21 -  Spania U21 | Sport.ro
Au văzut destul. Ce s-a întâmplat în minutul 85 al meciului România U21 - Spania U21 | Sport.ro

N-avem un Mihăilă, nu-s miracole și la U21! România – Spania 0-3

Gafă colosală a organizatorilor la România U21 - Spania U21 0-3

LIVE STREAM România U21 - Spania U21 la EURO 2023. Debut pentru tricolori  la Campionatul European Under 21
LIVE STREAM România U21 - Spania U21 la EURO 2023. Debut pentru tricolori la Campionatul European Under 21

România – Spania 0-3, la Campionatul European Under-21

Fotbal: România, învinsă de Spania cu 4-1, în meci amical al  selecţionatelor Under-21 | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: România, învinsă de Spania cu 4-1, în meci amical al selecţionatelor Under-21 | AGERPRES • Actualizează lumea.

România U21 - Spania U21 0-3 » Mini tiki-taka și mini România » Spania,  lecție de fotbal în Ghencea! Ne-am apărat tot meciul și am fost ridiculizați
România U21 - Spania U21 0-3 » Mini tiki-taka și mini România » Spania, lecție de fotbal în Ghencea! Ne-am apărat tot meciul și am fost ridiculizați