Home

Ai grijă aduce acțiunea prezentare sport tenis madrid Per total rezultat deblocare

Iga Swiatek și Aryna Sabalenka, calificate în finala de la Madrid! A doua  confruntare directă din ultima lună între cele două - Antena Sport
Iga Swiatek și Aryna Sabalenka, calificate în finala de la Madrid! A doua confruntare directă din ultima lună între cele două - Antena Sport

Video | Surpriză la Madrid! Campioana en titre a fost eliminată în turul 2

We Love Sport Tenis Ultimii patru rămași pentru trofeul de la Madrid

Irina Begu, prima reacție după ce s-a calificat în sferturile de finală de  la WTA Madrid și a detronat-o pe Simona Halep
Irina Begu, prima reacție după ce s-a calificat în sferturile de finală de la WTA Madrid și a detronat-o pe Simona Halep

Irina Begu s-a calificat în sferturile de finală ale turneului WTA de la  Madrid
Irina Begu s-a calificat în sferturile de finală ale turneului WTA de la Madrid

Simona Halep, primul meci la Mutua Madrid Open 2019. Adversară: rusoaica  Margarita Gasparyan | Digi24
Simona Halep, primul meci la Mutua Madrid Open 2019. Adversară: rusoaica Margarita Gasparyan | Digi24

Paula Badosa, impresionată de Simona Halep după meciul de la Madrid! "E o  stea a acestui sport" - Eurosport
Paula Badosa, impresionată de Simona Halep după meciul de la Madrid! "E o stea a acestui sport" - Eurosport

WTA Madrid 2023 - Totul Despre Turneul Feminin De La Madrid

Madrid Open (tenis) - Wikipedia

Irina Begu, meci de gală în sferturile WTA Madrid cu una dintre favorite -  HotNews.ro
Irina Begu, meci de gală în sferturile WTA Madrid cu una dintre favorite - HotNews.ro

Româncele şi-au aflat primele adversare de la Madrid! Cu cine va juca  Sorana Cîrstea în primul tur - Antena Sport
Româncele şi-au aflat primele adversare de la Madrid! Cu cine va juca Sorana Cîrstea în primul tur - Antena Sport

Tenis: Arina Sabalenka, în semifinale la Madrid (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Arina Sabalenka, în semifinale la Madrid (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Iga Swiatek a făcut scandal la Madrid Open 2023. Ce o nemulțumește pe  liderul WTA: ”Ar fi frumos ca sportul nostru să fie egal” - Fanatik.ro
Iga Swiatek a făcut scandal la Madrid Open 2023. Ce o nemulțumește pe liderul WTA: ”Ar fi frumos ca sportul nostru să fie egal” - Fanatik.ro

Mutua Madrid Open - Tenis știri și rezultate - Eurosport

Aryna Sabalenka, campioană la WTA Madrid în fața liderei mondiale -  HotNews.ro
Aryna Sabalenka, campioană la WTA Madrid în fața liderei mondiale - HotNews.ro

Swiatek - Sabalenka, marea finală de la Madrid! Bielorusa e convinsă că o  poate doborî pe iga - Eurosport
Swiatek - Sabalenka, marea finală de la Madrid! Bielorusa e convinsă că o poate doborî pe iga - Eurosport

Tenis: Sabalenka, în finala turneului de la Madrid (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Sabalenka, în finala turneului de la Madrid (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Aryna Sabalenka, campioană la Madrid. Primul set în fața numărului 1 WTA  l-a câștigat cu 6-0 | Digi24
Aryna Sabalenka, campioană la Madrid. Primul set în fața numărului 1 WTA l-a câștigat cu 6-0 | Digi24

Bilete Turneul de tenis Mutua Madrid Open, Madrid, Spania

Tenis: Și tenisul se mută în mediul virtual. Sorana Cîrstea va participa la  turneul virtual de la Madrid - Sportul Doljean
Tenis: Și tenisul se mută în mediul virtual. Sorana Cîrstea va participa la turneul virtual de la Madrid - Sportul Doljean

Madrid Open 2023. Carlos Alcaraz și-a păstrat trofeul după o finală nebună  cu un lucky loser - Fanatik.ro
Madrid Open 2023. Carlos Alcaraz și-a păstrat trofeul după o finală nebună cu un lucky loser - Fanatik.ro

Mutua Madrid Open 2022. Tot ce trebuie să știi despre competiția din  Spania: Swiatek s-a retras din turneu | Sport.ro
Mutua Madrid Open 2022. Tot ce trebuie să știi despre competiția din Spania: Swiatek s-a retras din turneu | Sport.ro

Video | Aryna Sabalenka, prima finalistă la WTA Madrid. Bielorusa a  învins-o pe jucătoarea care a eliminat-o pe Begu
Video | Aryna Sabalenka, prima finalistă la WTA Madrid. Bielorusa a învins-o pe jucătoarea care a eliminat-o pe Begu