Home

atingere strigăt ciocan steaua dinamo finala cupei 2011 animal protestant obturator

VIDEO / Steaua şi Dinamo au mai jucat o singură finală în afară  Bucureştiului, tot la Braşov. Roş-albaştrii au triumfat!
VIDEO / Steaua şi Dinamo au mai jucat o singură finală în afară Bucureştiului, tot la Braşov. Roş-albaştrii au triumfat!

Cainii la finala Cupei Romaniei 2011 (Video) | PCH Dinamo

Dinamo - steaua 1-2 25 mai 2011 Finala Cupei Romaniei - YouTube

Steaua asteapta pe Dinamo in finala Cupei: ​Avem sansa sa ne luam revansa  in fata dusmanilor de-o viata - HotNews.ro
Steaua asteapta pe Dinamo in finala Cupei: ​Avem sansa sa ne luam revansa in fata dusmanilor de-o viata - HotNews.ro

Steaua lui Oli e numai una: a câștigat Cupa României!** Dinamo - Steaua  1-2! Așa am trăit finala LIVE BLOG pe www.prosport.ro
Steaua lui Oli e numai una: a câștigat Cupa României!** Dinamo - Steaua 1-2! Așa am trăit finala LIVE BLOG pe www.prosport.ro

Steaua castigatoarea cupei Romaniei

Finala Cupei României: Sepsi - FCSB 0-1 - YouTube

Tatarusanu si Balgradean, minusurile duelului Steaua – Dinamo din Cupa  Romaniei - Ziarul National
Tatarusanu si Balgradean, minusurile duelului Steaua – Dinamo din Cupa Romaniei - Ziarul National

Dinamo - Steaua 1-1. De trei ani neînvinşi în derby, roş-albaştrii merg în finala  Cupei. Vezi imagini!
Dinamo - Steaua 1-1. De trei ani neînvinşi în derby, roş-albaştrii merg în finala Cupei. Vezi imagini!

Steaua şi-a trecut în palmares a 21-a Cupă a României | Sport | Radio  România Actualitați
Steaua şi-a trecut în palmares a 21-a Cupă a României | Sport | Radio România Actualitați

EXCLUSIV VIDEO Mărturia lui Ștefan Bărboianu, după ce a îngropat-o pe Dinamo  în ultimul derby jucat cu trofeul pe masă: „Simțeam că niciun jucător nu mă  poate depăși”
EXCLUSIV VIDEO Mărturia lui Ștefan Bărboianu, după ce a îngropat-o pe Dinamo în ultimul derby jucat cu trofeul pe masă: „Simțeam că niciun jucător nu mă poate depăși”

Dinamo şi Steaua, în finala Cupei României | Sport | Radio România  Actualitați
Dinamo şi Steaua, în finala Cupei României | Sport | Radio România Actualitați

Cupa scapa turma! Steaua, primul trofeu in 5 ani dupa 2-1 cu Dinamo! Vezi  super golurile lui Dica si Torje si autogolul lui Barboianu! VIDEO |  Sport.ro
Cupa scapa turma! Steaua, primul trofeu in 5 ani dupa 2-1 cu Dinamo! Vezi super golurile lui Dica si Torje si autogolul lui Barboianu! VIDEO | Sport.ro

Duelul care salvează TOTUL!** 3 motive pentru care Steaua și Dinamo vor  neapărat să câștige
Duelul care salvează TOTUL!** 3 motive pentru care Steaua și Dinamo vor neapărat să câștige

Steaua lui Oli e numai una: a câștigat Cupa României!** Dinamo - Steaua  1-2! Așa
Steaua lui Oli e numai una: a câștigat Cupa României!** Dinamo - Steaua 1-2! Așa

SĂPTĂMÂNA STEAUA - DINAMO Dinamo a fost coșmarul Stelei între mai 2008 și  mai 2011: a avut 7 meciuri consecutive fără înfrângere
SĂPTĂMÂNA STEAUA - DINAMO Dinamo a fost coșmarul Stelei între mai 2008 și mai 2011: a avut 7 meciuri consecutive fără înfrângere

FOTO Când a fost ultima oară o asistenţă atât de mică la derby-ul FCSB- Dinamo? Rezultatul a fost unul istoric

Steaua-Dinamo 2-1 (cupa Romaniei) - YouTube

Steaua a cedat ultima finală de Cupă în 1990. De atunci au urmat 5 trofee

Finala Cupei Romaniei Steaua - Dinamo 2011 - Torte Steaua - YouTube

Dinamo - Rapid 1-0 și "câinii" câștigă Cupa României! A marcat Scarlatache  ('58)
Dinamo - Rapid 1-0 și "câinii" câștigă Cupa României! A marcat Scarlatache ('58)