Tarifar Vino cu Şoaptă tenis la miami A intari Subteran principiu

Sorana Cîrstea, încasări uriașe din tenis. Borna pe care a depășit-o după  ce jucat în semifinale la Miami Open - Antena Sport
Sorana Cîrstea, încasări uriașe din tenis. Borna pe care a depășit-o după ce jucat în semifinale la Miami Open - Antena Sport

Scoruri WTA Miami, Tenis WTA - Simplu - Flashscore.ro

Video | A aruncat racheta de nervi. Camila Giorgi, victorie dramatică la  Miami, după 3 ore și 32 de minute
Video | A aruncat racheta de nervi. Camila Giorgi, victorie dramatică la Miami, după 3 ore și 32 de minute

Sorana Cîrstea merge la Miami Open. Jucătoarea de tenis a învins-o în două  seturi pe Caroline Garcia | Spynews.ro
Sorana Cîrstea merge la Miami Open. Jucătoarea de tenis a învins-o în două seturi pe Caroline Garcia | Spynews.ro

Tenis: Belarusa Sabalenka, a doua favorită, în turul al treilea la Miami  (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Belarusa Sabalenka, a doua favorită, în turul al treilea la Miami (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Sorana Cîrstea s-a calificat în optimi la Miami | replicaonline.ro

Sorana Cîrstea, după calificarea în semifinale, la Miami: ”Joc cel mai bun  tenis al vieții mele. Mi-am găsit liniștea” - Antena Sport
Sorana Cîrstea, după calificarea în semifinale, la Miami: ”Joc cel mai bun tenis al vieții mele. Mi-am găsit liniștea” - Antena Sport

Tenis: Jucătoarea poloneză Iga Swiatek, numărul 1 mondial, s-a retras de la  turneul Miami Open din cauza unei accidentări
Tenis: Jucătoarea poloneză Iga Swiatek, numărul 1 mondial, s-a retras de la turneul Miami Open din cauza unei accidentări

Sorana Cîrstea, salt uriaș în clasamentul WTA după ce a ajuns în sferturi  la Miami Open. Câte locuri a urcat
Sorana Cîrstea, salt uriaș în clasamentul WTA după ce a ajuns în sferturi la Miami Open. Câte locuri a urcat

Petra Kvitova, adversara Soranei Cîrstea în semifinalele Miami Open. La ce  oră se joacă meciul - Fanatik.ro
Petra Kvitova, adversara Soranei Cîrstea în semifinalele Miami Open. La ce oră se joacă meciul - Fanatik.ro

Tenis: Carlos Alcaraz continuă cursa către un nou titlu la Miami (ATP) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Carlos Alcaraz continuă cursa către un nou titlu la Miami (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Iga Swiatek s-a retras de la Miami și a dat peste cap tabloul!

WTA Miami 2023 si performanta Soranei Cirstea - Get's Bet

UPDATE (Video): TENIS: Sorana Cîrstea este în semifinale la Miami -  Informateca
UPDATE (Video): TENIS: Sorana Cîrstea este în semifinale la Miami - Informateca

Sorana Cîrstea, victorie mare la Miami. Cum s-a descurcat Ana Bogdan -  Playsport
Sorana Cîrstea, victorie mare la Miami. Cum s-a descurcat Ana Bogdan - Playsport

Halep, Cîrstea, Begu și Ruse și-au aflat primele adversare la Miami Open »  Posibil duel Emma Răducanu - Halep
Halep, Cîrstea, Begu și Ruse și-au aflat primele adversare la Miami Open » Posibil duel Emma Răducanu - Halep

WTA Miami | Sorana Cîrstea i se alătură Irinei Begu în turul 2. Ana Bogdan,  eșec usturător cu o jucătoare de 18 ani | Sport.ro
WTA Miami | Sorana Cîrstea i se alătură Irinei Begu în turul 2. Ana Bogdan, eșec usturător cu o jucătoare de 18 ani | Sport.ro

Miami Open - Tenis știri și rezultate - Eurosport

Petra Kvitova, campioană în premieră la Miami. Capitolul la care o egalează  pe Simona Halep - Onlinesport.ro
Petra Kvitova, campioană în premieră la Miami. Capitolul la care o egalează pe Simona Halep - Onlinesport.ro

Carlos Alcaraz, o nouă victorie la Miami! L-a învins pe Lajovic și îl va  întâlni pe Tommy Paul pentru un loc în sferturi - Eurosport
Carlos Alcaraz, o nouă victorie la Miami! L-a învins pe Lajovic și îl va întâlni pe Tommy Paul pentru un loc în sferturi - Eurosport

Încă o surpriză la Miami Open 2019. Naomi Osaka, nr. 1 WTA, a fost  eliminată | Digi24
Încă o surpriză la Miami Open 2019. Naomi Osaka, nr. 1 WTA, a fost eliminată | Digi24

Daniil Medvedev, marele campion de la Miami Open 2023. Rusul s-a impus cu  7-5, 6-3 în fața lui Jannik Sinner - Evenimentul Zilei
Daniil Medvedev, marele campion de la Miami Open 2023. Rusul s-a impus cu 7-5, 6-3 în fața lui Jannik Sinner - Evenimentul Zilei

Victorie spectaculoasă pentru Sorana Cîrstea şi calificare în semifinale la  Miami Open
Victorie spectaculoasă pentru Sorana Cîrstea şi calificare în semifinale la Miami Open

Tênis Miami neutral - Belici

Sorana Cîrstea, reîntâlnire cu Caroline Garcia, la Miami Open! O nouă  victorie pentru 'Sori'? "Am încredere!" - Eurosport
Sorana Cîrstea, reîntâlnire cu Caroline Garcia, la Miami Open! O nouă victorie pentru 'Sori'? "Am încredere!" - Eurosport