Home

însemnări venin Arthur turnee tenis atp 2018 a lua legatura hârâit Sinceritate

Fuga de meciuri? Doi dintre cei mai buni tineri tenismeni din ATP nu merg  la mini-Turneul Campionilor care le este dedicat
Fuga de meciuri? Doi dintre cei mai buni tineri tenismeni din ATP nu merg la mini-Turneul Campionilor care le este dedicat

Djokovici, omul recordurilor - 12.06.2023 | BURSA.RO

Djokovic va deveni lider ATP dupa ce Nadal s-a retras de la Paris

Turneul Campionilor 2018. Alexander Zverev, finala unor recorduri egalate |  Digi24
Turneul Campionilor 2018. Alexander Zverev, finala unor recorduri egalate | Digi24

Zverev amenință poziția ocupată de Federer. Cum arată clasamentul ATP după  Turneul Campionilor 2018
Zverev amenință poziția ocupată de Federer. Cum arată clasamentul ATP după Turneul Campionilor 2018

Tenis ATP & WTA, 8-14 august. Surprize uriașe în optimile turneului de la  Toronto. Iga Swiatek, eliminată de o jucătoare din afara Top 20 - Fanatik.ro
Tenis ATP & WTA, 8-14 august. Surprize uriașe în optimile turneului de la Toronto. Iga Swiatek, eliminată de o jucătoare din afara Top 20 - Fanatik.ro

Tenis: Daniil Medvedev, eliminat în turul al treilea la Indian Wells,  pierde prima poziţie în clasamentul ATP | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Daniil Medvedev, eliminat în turul al treilea la Indian Wells, pierde prima poziţie în clasamentul ATP | AGERPRES • Actualizează lumea.

ATP: lupta pentru "year-end number one". Nadal a redevenit lider mondial

Cele mai importante turnee de tenis în lume. Lista completă - Fanatik.ro

Turneul Campionilor 2018. Cine sunt cei 8 tenismeni calificați

Va juca la NEXT Gen Finals, Turneul Campionilor U21 din tenisul masculin,  dar nimeni nu a
Va juca la NEXT Gen Finals, Turneul Campionilor U21 din tenisul masculin, dar nimeni nu a

Turnee ATP 2020 - tenisdecamp.ro

Alexander Zverev l-a învins pe Novak Djokovici şi a câştigat în premieră  Turneul Campionilor 2018 | Digi24
Alexander Zverev l-a învins pe Novak Djokovici şi a câştigat în premieră Turneul Campionilor 2018 | Digi24

Turneul Internațional „Trofeul Municipiului Bacău 2018”

We Love Sport Tenis Curăța bărci ca să se întrețină, acum se apropie de Top  50 ATP
We Love Sport Tenis Curăța bărci ca să se întrețină, acum se apropie de Top 50 ATP

Tenis: Novak Djokovic a câştigat turneul de la Cincinnati (ATP) - News  Bucuresti
Tenis: Novak Djokovic a câştigat turneul de la Cincinnati (ATP) - News Bucuresti

Radu Albot participă la turneul din seria ATP 250 “Moselle Open 2018” – FNTM

Radu Albot își începe evoluția la un turneu din seria ATP Challenger

Ultimul jucător care l-a învins pe Djokovic la Australian Open nici nu mai  e în clasamentul ATP - Eurosport
Ultimul jucător care l-a învins pe Djokovic la Australian Open nici nu mai e în clasamentul ATP - Eurosport

Stefanos Tsitsipas se alătură unui grup select, după calificarea în  semifinalele turneului de la Paris - Eurosport
Stefanos Tsitsipas se alătură unui grup select, după calificarea în semifinalele turneului de la Paris - Eurosport

ATP Roma: Rafael Nadal vs Novak Djokovic, capul de afiș al semifinalelor de  pe tabloul masculin - Duelul cu numărul 51 - HotNews.ro
ATP Roma: Rafael Nadal vs Novak Djokovic, capul de afiș al semifinalelor de pe tabloul masculin - Duelul cu numărul 51 - HotNews.ro

Care sunt cele mai importante turnee de tenis din lume?

Prima reacție a lui Marius Copil după ce s-a calificat în premieră în  semifinalele unui turneu
Prima reacție a lui Marius Copil după ce s-a calificat în premieră în semifinalele unui turneu