Home

Slăbi semafor agrafă turneul de tenis de la san jose Supliment sugera Sobriquette

Tenis: Shelby Rogers (SUA) şi Daria Kasatkina (Rusia), în finala de la San  Jose (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Shelby Rogers (SUA) şi Daria Kasatkina (Rusia), în finala de la San Jose (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Video | Turneul de la San Jose a debutat spectaculos! Navarro, calificare  fără emoții
Video | Turneul de la San Jose a debutat spectaculos! Navarro, calificare fără emoții

Video | Mertens - Buzărnescu 6-4, 3-6, 1-6. Performanța carierei! Reacția  Mihaelei după calificarea în finala de la San Jose
Video | Mertens - Buzărnescu 6-4, 3-6, 1-6. Performanța carierei! Reacția Mihaelei după calificarea în finala de la San Jose

Mihaela Buzărnescu, deţinătoarea trofeului,... | News.ro

Danielle Collins, posibilă primă adversară a Simonei Halep la Montreal, a  ajuns în finala de la San Jose - spotmedia.ro
Danielle Collins, posibilă primă adversară a Simonei Halep la Montreal, a ajuns în finala de la San Jose - spotmedia.ro

Rusoaica Daria Kasatkina este învingătoarea turneului WTA de la San Jose -  Sportbull
Rusoaica Daria Kasatkina este învingătoarea turneului WTA de la San Jose - Sportbull

Bianca Andreescu, eliminată încă din primul tur de la WTA San Jose /  Programul optimilor - HotNews.ro
Bianca Andreescu, eliminată încă din primul tur de la WTA San Jose / Programul optimilor - HotNews.ro

Mihaela Buzărnescu a fost eliminată în turul I la San Jose și iese din top  100 WTA » Radiografia unui an de coșmar!
Mihaela Buzărnescu a fost eliminată în turul I la San Jose și iese din top 100 WTA » Radiografia unui an de coșmar!

Dezvăluirile au eliberat-o. Kasatkina, cea mai bună clasare din carieră,  după o săptămână în care rușii au făcut legea - Eurosport
Dezvăluirile au eliberat-o. Kasatkina, cea mai bună clasare din carieră, după o săptămână în care rușii au făcut legea - Eurosport

Presa internațională, cuvinte mari despre triumful Mihaelei de la San Jose.  Titlurile celor mai importante publicații
Presa internațională, cuvinte mari despre triumful Mihaelei de la San Jose. Titlurile celor mai importante publicații

BUZĂRNESCU-SAKKARI, finala de la San Jose, câștigată categoric de româncă |  Digi24
BUZĂRNESCU-SAKKARI, finala de la San Jose, câștigată categoric de româncă | Digi24

Scoruri WTA San Diego, Tenis WTA - Simplu - Flashscore.ro

Mihaela Buzărnescu are un culoar infernal la San Jose, turneu pe care l-a  câștigat în 2018! Poate ieși din top 100 WTA
Mihaela Buzărnescu are un culoar infernal la San Jose, turneu pe care l-a câștigat în 2018! Poate ieși din top 100 WTA

Turneul la care va evolua Naomi Osaka înainte de US Open 2022 - HotNews.ro

Articole despre Elise Mertens | OpenTenis

Mihaela Buzărnescu - Maria Sakkari, în Finala Turneului De La San Jose |  Libertatea
Mihaela Buzărnescu - Maria Sakkari, în Finala Turneului De La San Jose | Libertatea

Danielle Collins a câştigat turneul de la WTA San Jose

Mihaela Buzărnescu, pe aceeași listă a campioanelor la WTA San Jose cu  Serena Williams, Kim Clijsters, Martina Navratilova, Martina Hingis sau  Monica Seles – Tenis, tenis, tenis
Mihaela Buzărnescu, pe aceeași listă a campioanelor la WTA San Jose cu Serena Williams, Kim Clijsters, Martina Navratilova, Martina Hingis sau Monica Seles – Tenis, tenis, tenis

Tenis: Naomi Osaka a confirmat participarea la turneul de la San Jose |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Naomi Osaka a confirmat participarea la turneul de la San Jose | AGERPRES • Actualizează lumea.

Mihaela Buzărnescu a părăsit prematur turneul de la San Jose

MIHAELA BUZĂRNESCU. VIDEO FANTASTIC! Românca s-a calificat în finala de la  WTA San Jose! Cu cineva va juca finala și când are loc meciul
MIHAELA BUZĂRNESCU. VIDEO FANTASTIC! Românca s-a calificat în finala de la WTA San Jose! Cu cineva va juca finala și când are loc meciul

Tenis - WTA: Americanca Danielle Collins a câştigat turneul de la San Jose  | replicaonline.ro
Tenis - WTA: Americanca Danielle Collins a câştigat turneul de la San Jose | replicaonline.ro

WTA San Jose: Daria Kasatkina a cucerit titlul după un meci maraton -  HotNews.ro
WTA San Jose: Daria Kasatkina a cucerit titlul după un meci maraton - HotNews.ro

WTA San Jose: A patra favorită, eliminată în sferturi după ce a pierdut  setul decisiv cu 6-0 - HotNews.ro
WTA San Jose: A patra favorită, eliminată în sferturi după ce a pierdut setul decisiv cu 6-0 - HotNews.ro